Erik en Eugenie Vonkerman

Reageert meestal binnen 1 dag.

Dit is zo'n huis waar nog lang over nagepraat gaat worden! Het is een uniek huis, omdat veel authentieke details aanwezig zijn. Een huis met een prachtige geschiedenis. Daar komt nog bij dat het huis op een prachtige plek staat, een heel relaxt domaine/park, waar de vergezichten ontelbaar zijn. Elke plek heeft weer een eigen sfeer. Heerlijk om tot rust te komen, maar er is ook genoeg te doen en te beleven. Het huis is ruim met een prachtige entree in stijl. Een keuken met alle faciliteiten. De eetkamer is zo ruim dat er naast gezamenlijk eten er ook gechilld kan worden, prachtig uitzicht en directe toegang tot het bordes en de eigen tuin. Daarnaast is er nog een salon (woonkamer) met een mega bank en smart-TV. Lekker even terugtrekken, maar wel weer met het mooie uitzicht. De badkamer beneden... daar zal om geloot worden! Wie kan zeggen dat ie doucht met zo'n uitzicht. Op de eerste verdieping drie ruime slaapkamers en een badkamer en aparte toilet en wasgelegenheid. Op de tweede verdieping de torenkamer met een slaapkamer. Uitzicht rondom.... wordt het alweer loten :-)

  • Kinderoppas
  • Sauna

Beschikbaarheid van 'Castel du Bouysset'

Iets hoger gelegen waardoor prachtige vergezichten zijn. 15 hectare park, dus groen, afwisselend met bos, water, vlakbij de Lot.
In het park staat ook een wat kleinere gîte (vier personen) en boven ons restaurant bevinden zich drie chambre d'hôtes. Een mooie mix van kleinschalig en veel privacy, maar ook wat reuring wanneer men hier behoefte aan heeft.
Fietsen, mountainbiken, wandelen, vissen, paardrijden, golfen, alles binnen 0 tot 15 minuten.

Het gebied staat bekend om zijn eend en wijn. Midden in de wijnvelden is het lastig kiezen welke wijn de lekkerste is. In de zomermaanden zijn er nagenoeg elke avond eetmarktjes: op een prachtige plek hebben alle lokale producteurs zich verzameld. Je haalt bij hen je eten en neemt plaats aan lange tafels. Meestal is er een leuk muziekje bij.
Geen zin om te koken? Bouysset serveert elke dag table d'hôte. Schuif gerust aan! Gezellig!

Het fijne aan dit adres is: de keuzemogelijkheden!
Genieten van rust? Bienvenue!
Genieten van rust, maar ook wel leuk om wat sportiefs te doen? Bienvenue!
Genieten van rust, lekker sportief doen, maar ook cultuur snuiven? Bienvenue!
Genieten van rust, maar ook reuring en vooral snuffelen op gezellige marktjes en eten aan lange tafels in een uniek dorpje? Bienvenue!
Klinkt heel flauw, maar iedereen vindt hier wat ie zoekt, zo fijn!

  • Aan de golfbaan
  • Overige cursussen

Wij vragen u de borg op de dag van aankomst CONTANT te betalen. Bij vertrek zal na een gezamenlijke ronde de borg worden verrekend met de schoonmaakkosten en de toeristenbelasting.

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

Castel du Bouysset heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.500

€ 1.500

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.