Op de grens van Lot en de adembenemende Dordogne, ligt vlakbij Dégagnac een schitterende, verbouwde '‘grange'’: Maison Marguerite. Het vertrekpunt voor toeristische toppers en droomdorpjes, maar ook voor natuur, water en ruimte. Geniet van de streekspecialiteiten: paddenstoelen, eend, gans en truffels. Mét een glaasje Cahors-wijn.

Of het in het heerlijke voorjaar, de warme zomer of de schitterende herfst is: bij Maison Marguerite kom je thuis. Omringd door kleurenpracht en bos geniet je in volledige privacy aan het verkoelende zwembad, de riante woonkamer, of op het mooie terras. De woning is smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien.

Binnen
De woonkamer van Marguerite bevindt zich op de eerste etage ter hoogte van het terras. Er is genoeg zitruimte met twee zitbanken en een leren fauteuil. Met een televisie met Nederlandse en buitenlandse zenders, DVD speler en een kast vol Nederlandse leesboeken, tijdschriften en spelletjes, hoef je je niet te vervelen. De openslaande deuren bieden een prachtig zicht op het terras en de omgeving.

De open keuken van Marguerite bevat alle benodigde apparatuur en een ruime keuze aan kook-boeken. Een lange eettafel met acht stoelen nodigt uit tot lang tafelen. Aangrenzend aan de keuken zijn nog twee slaapkamers te vinden, beiden met boxspring (90x200) en kledingkasten. Bedden zijn opgemaakt bij aankomst. De badkamer op deze verdieping bevat een inloopdouche, wastafel en toilet.

In het souterrain is plaats gemaakt voor een ruime slaapkamer met 2 boxsprings (90x200). Ook vind je hier een kledingkast, bureau en een eigen douche, wastafel en toiletruimte. Naast de kast vindt u de wifi versterker in het stopcontact dat u ook in het poolhouse kunt gebruiken, mocht u bij het zwembad willen internetten.

Het prachtige zwembad met 'Roman stairs' ligt voor het huis en is maar liefst 5 x 11,5 meter. Naast het zwembad staat de poolhouse met een ruime en comfortabele lounge bank, bijzettafels en 2 stopcontacten voor wifi, muziek en/of ventilator. Een heerlijke plek voor de warme dagen. Ook zijn er twee fietsen aanwezig, waar u zo gebruik van kunt maken. Handig om zo even naar het dorp te fietsen.

Beschikbaarheid van 'Marguerite'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 1,5 km
Afstand tot de supermarkt 1,5 km
Vissen 18 km

Het huis, Marguerite, bevindt zich op de grens van de departementen Lot et Dordogne. Met talrijke toeristische toppers in een straal van slechts 50km is dit the place to be! Denkt u aan het gezellige Gourdon (9 km), 'un des Plus Beaux Villages de France'. Ook vindt u hier de grotten van Cougnac met prachtige prehistorische muurschilderingen. Een bezoekje waard is het Zadkine-museum met vele beeldhouw-werken in Les Arques (10 km) en de middeleeuwse steden Domme (20 km) en Sarlat (30 km), beide in het departement de Dordogne. Aan cultuur dus geen gebrek in deze groene omgeving! Liever wat meer sportieve activiteiten? Op slechts 5 km vindt u het meer van Cazals met een strandje en een barretje. U kan daar ook waterfietsen huren.

Administratiekosten € 40
Huisdier per week € 50 per huisdier
Linnengoed is lakens en handdoeken
Energiekosten boven 150 kw/h per week ter plaatse betalen

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 15,00

Marguerite heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.530

€ 1.530

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.