Jos Blokpoel

Reageert meestal binnen 9 uur.

Welkom in “Villa Pépy” te Salviac in de LOT, een heerlijke vrijstaande vakantiewoning .

Op 1 km van het dorp Salviac, op de grens van de Lot en Dordogne, op een privé terrein van 10.000 m2 vindt u vakantiehuis “Villa Pépy", een
royaal en rustig gelegen " VRIJSTAAND" huis, zeer geschikt voor mensen die rust zoeken.
Een prima plek om even bij te komen van de hedendaagse beslommeringen.

Alles is gelijkvloers, geen drempels of trappen en een eigen parkeerterrein voor de deur!
De ligging is in een bos, volledig omsloten met eikenbomen en groen in de tuin.

EEN LEKKER VOORJAAR, WARME ZOMER, EEN SCHITTERENDE HERFST > dat is de LOT in een Zuid-Frans DECOR

Beschikbaarheid van '“Villa Pépy”'

Ontdek de verrassende Lot....
Ten zuidwesten van de door toeristen overstroomde Dordogne ligt een rustiger, vaak miskend gebied: Quercy, ook wel "Lot" genoemd naar de gelijknamige rivier dat op veel plekken onderaan mooie kliffen ligt.
Vakantiehuis “Villa Pépy”, ligt even buiten het dorpje Salviac, op de grens van de Dordogne en de LOT.
In de omgeving. Sarlat, Domme, Puy L'eveque, Gourdon, Cahors, Rocamadour, etc
In de grotten van Pech-Merle getuigen schilderingen van mammoeten, bisons , ook de Gouffre de Padirac, met een ondergrondse rivier.
Bezoek ook het pittoreske dorpje Saint-Cirq Lapopie, een van de mooiste dorpen van Frankrijk, waar de wandelaar zich nog in de middeleeuwen waant.
Van het Saint-Cirq Lapopie tot Luzech kan de Lot bevaren worden met de houseboats', die verhuurd worden aan vakantievierders.
Ook kan men op veel plekken kano’s huren om op de rivieren de Dordoge en de Lot om leuke tochten te maken.
Bezienswaardigheden zoals de oude stad Sarlat in de Dordogne , Rocamadour,
De provinciehoofdstad Cahors met vele winkels, terrassen en bezienswaardigheden, iets verderop van het middeleeuwse
Saint-Cirq-Lapopie met zijn zandstrand aan de rivier, beschreven als één van de mooiste plaatsen van Frankrijk.
De rivieren de Lot en de Dordogne bieden de mogelijkheid voor een actieve dag: zwemmen, kanoën, wandklimmen en
speleologie. Ook zijn er kleine zandstrandjes met een ligweiden en bar/restaurants aan de oevers.

“Villa Pépy” heeft de afgelopen 4 jaar 5 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.6 sterren

    Mooi vakantiehuis in een schitterende omgeving. De hygiëne is uitstekend en het huis is smaakvol ingericht met uitstekende bedden. De uitrusting is compleet.
    Bij hoge temperaturen is het huis behoorlijk koel te houden. We hopen zeker nog eens terug te komen, de omgeving behoort o.i. tot de mooiste streken van Frankrijk.

    Meerdere keren hier geweest. Wat een heerlijke plek. Midden in de natuur. De reeën lopen vaak in de ochtend en avond door de tuin. In het het huis echt alles aanwezig je hoeft niets mee te nemen. In de hoofdslaapkamer sinds april nieuwe matrassen. Voor buiten een mooie Weber grill ( die moet je wel schoon achter laten ) in de ochtend gewekt worden door het fluiten van de nachtegaal. Een zeer vriendelijke en behulpzame eigenaar. In september gaan wij weer voor 4 weken genieten van de rust en de ruimte en de mooi omgeving. Henk tot ziens.

    Ons eerste verblijf, heel aangenaam, rust en privacy, lakens en handdoeken voorradig, opzetzwembad, buitendouche, wasmachine, echt alles was aanwezig, enorm genoten, we komen zeker nog terug!

    Reactie van Jos Blokpoel

    Fijn dat jullie een mooie vakantie hebben gehad en bedankt voor jullie recensie.
    Jullie zijn van hartelijk welkom bij een volgende keer en het is hier (bijna) altijd mooi weer!
    Tot ziens in goede gezondheid.
    Met vriendelijke groet,
    Henk Blokpoel
    Villa Pepy - Salviac

Wij hebben voor u diverse restaurants geselecteerd en kunnen u hierbij graag adviseren.

In de Lot en Dordogne vindt u natuur en ruimte en ook toeristische toppers en droomdorpjes, .
Wandelaars en fietsers kunnen ontelbare weggetjes door de bossen kiezen, waaronder de goed gemarkeerde routes.
Waterliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij de vele meren, rivieren zoals de Dordogne, Lot en Célé, prima zwemwater en waar u ook kunt kanoën en kajakken.
Dit stukje Frankrijk biedt u onbegrensde excursiemogelijkheden.
Zoals het wereldberoemde, tegen de rotswand "geplakte" Rocamadour;
de Gouffre de Padirac met zijn ondergrondse rivier, waarover u zich met een bootje kunt laten voortpunteren door de grotten;
Cahors en de Pont Valentré (middeleeuwse vestingbrug), St. Cirq-Lapopie en de grot van Pech-Merle, Figéac, St. Céré, Gourdon, de Cahors-wijnroute, en ga zo maar door.
Zaterdagmarkt in Sarlat,
Zondagmarkt in Cazals, woensdagochtend markt in Salviac en wekelijkse vlooienmarkten en Vide Greniers.
Cahors:
Vandaag de dag is Cahors een leuk stadje om te bezoeken. Er is immers genoeg te zien. Ondanks de treurige geschiedenis van het stadje is de oude binnenstad grotendeels bewaard gebleven. In deze oude binnenstad bevinden zich talloze leuke bezienswaardigheden als de Cathédrale Saint-Étienne, en de Pont Valentré, een middeleeuwse vestingbrug. Ook zijn er nog Romeinse overblijfselen zichtbaar, zoals de restanten van een amfitheater. De combinatie van de unieke ligging, en de leuke bezienswaardigheden in de stad zelf, maken van deze indrukwekkende stad het ideale middelpunt voor uw vakantie in de Lot!

EXTRA INFORMATIE:
Gebruik Pelletkachel in de wintermaanden. Voor het gebruik van de pelletkachel zijn zakken met pellets nodig, (dat zijn houten korrels.) Deze moeten de huurders zelf aanschaffen in Gourdon, (o.a. Carrefour, Intermarche, Bricomarche, etc) De eerste 2 zakken met pellets zijn gratis, deze zijn al in de Gite aanwezig!
Barbeque na gebruik graag weer schoon maken!
Huisdieren niet toegestaan
Bed opgemaakt bij aankomst.
WIFI
Roken niet toegestaan.

In de slaapkamer is er een verstelbaar Auping bed 180x200 mtr. met 2 vernieuwde matrassen van 90x200 mtr en zijn 28 cm dik (middelhard) !
De inhoud van de dekbedden zijn voorzien van caton, (extra zacht en dus geen polyester) en zeer geschikt voor warme zomermaamden.
De hoeslakes zijn van flanel katoen.

Wisseldagen op zaterdag. Verblijfsduur minimaal 2 weken!
Voor het gebruik Pelletkachel zijn zakken met pellets nodig, (dat zijn houten korrels)
Gelet op de enorme prijsverhoging van de pelletkollers per zak, gelieve de huurders deze zelf te aanschaffen in Gourdon ( o.a. Carrefour, Intermarche, Bricomarche, etc)
De eerste 2 zakken met pellets zijn GRATIS, deze zijn al in de Gite aanwezig!

In de Gite is een JBL radio, waarme u ook met een app op uw mobiel kunt steamen

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 65,00

€ 395

€ 395

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.