Ruth Mace

Reageert meestal binnen 2 dagen.

Een prachtige 17e eeuwse boerderij, met een grote tuin en zwembad. Ruime kamers, ramen met luiken. 5 slaapkamers, een grote woonkamer, grote eetkamer en keuken met kookeiland. Privacy, afzondering en zeer rustig. Rustige natuur in een fantastisch landelijk gebied van de Lot. Terras, zwembad, tuin, wandelen, fietsen, historische stadjes.... Supersnel glasvezelbreedband voor degenen die moeten inchecken op hun werk.

Beschikbaarheid van 'La Borie Basse'

Serignac is een klein landelijk dorp, waar we net buiten liggen. Het centrum van het dorp ligt op 3 km afstand, waar een kleine winkel alles verkoopt wat je nodig hebt (inclusief croissant, brood, wijn, eten!)

Er is één restaurant in Serignac en vele in de omliggende gebieden. Dichtstbijzijnde stad Tournon d'Agenais (versterkte middeleeuwse stad met plein).

Een van de beste gebieden in Frankrijk om te fietsen, op lege wegen door fantastische landschappen en wijngaarden. Ook veel wandelroutes. Natuurlijk overal lekker eten.

Onovertroffen voor een landelijke Franse vakantie met een enorme tuin, boomgaard en veld rondom het huis.

Prices per week from
€ 1750

  • Borg € 400,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 300,00
  • Beddengoed - per persoon (verplicht) € 20,00

La Borie Basse heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 2.450

€ 2.450

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.