Pieter Heslenfeld

Reageert meestal binnen 11 uur.

Maison du Lot is een gezellig vrijstaand huisje zonder buren en een eigen strandje aan de rivier de Lot. Een unieke plek om te genieten van de natuur. Het huis is voorzien van een nieuwe keuken met gasfornuis en een oven. Het heeft twee slaapkamers een aparte wc en een badkamer met inloop douche. In de huiskamer staat een houtkachel waarmee het huisje in de winter verwarmt wordt. Zo kun je ook in de winter genieten van deze mooie plek bij een knisperend haardvuur. Er is ook een wasmachine aanwezig. Ook voor de kinderen is er genoeg te doen: er staan spelletjes in de kast en er is een tafeltennistafel. In de tuin (van 1500 m2) is ruimte genoeg om lekker te kunnen spelen. Via een natuurtrap in de tuin bereik je het strandje waar je heerlijk kunt zwemmen, vissen of vanuit je luie stoel prachtige vogels kunt spotten die wat komen drinken in de rivier.

Beschikbaarheid van 'Maison du Lot'

Op een heerlijk rustige locatie omringt door prachtige natuur ligt Maison du Lot, een voormalig spoorhuisje. Gelegen aan een fietspad (vroeger de spoorlijn) biedt de mogelijkheid om met zowel de fiets als wandelend de omgeving te ontdekken. Via de natuurtrap in de tuin kom je bij het privé strandje aan de rivier de Lot.

Maison du Lot heeft de afgelopen 4 jaar 3 recensies gekregen met gemiddeld een:

  • 8 sterren

    Rustig gelegen huisje wat compleet is ingericht. Huiseigenaar was snel ter plaatse tijdens een euvel wat was op getreden om dit te verhelpen. Tijdens het hele warme weer, heerlijk aan de Lot wat verkoeling gezocht. Alleen de afdaling naar de Lot via de natuurtrap was al een avontuur op zich met name als er vismateriaal mee naar beneden moest. Vele mooie plaatsjes bezocht in de omgeving, zoals Pujols. Al met all een fijn verblijf gehad in Maison du Lot.

    De Lot is qua toerisme rustiger dan de Dordogne. Dit en omdat het huis direct aan de rivier en de fietsroute van de Valee du Lot ligt was voor ons onze reden om dit prachtige huis te boeken. De verhuurder is ontzettend gastvrij want hij stond direct klaar toen dat nodig was. Als je van fietsen houdt of het bezoeken van wijnchateaus, kanoën, vissen, of brocante markten dan is dit het perfecte huis om te verblijven. Leuke dorpjes en winkels liggen op korte afstand. Het is een sfeervol huis dat je aan kant van de rivier volledige privacy biedt, maar mocht je wat contact willen met anderen dan heb je aan de andere kant van het huis al snel een praatje met mensen die fietsen door de valle du Lot. Wij zij in ieder geval verliefd geworden op zowel het huis als de plek waar het ligt.

    We hebben er een heerlijke tijd gehad, Het was een aangenaam en schoon huisje, op een mooie locatie.
    Met zeer attente verhuurders.

Het huis ligt midden in de Cahors wijnstreek en wordt omringd door talloze mooie wijn château’s. De Cahors streek strekt zich uit over 3850 hectare. Wijnboeren maken hier al sinds de oudheid karaktervolle rode wijnen. Het is één van de oudste wijnen van Frankrijk. Ze verwelkomen je graag met een rondleiding en laten je vol trots hun wijnen proeven. De Cahors wijn past perfect bij roodvlees, foie gras, confits en truffels wat allemaal specialiteiten zijn van de streek.

Het huis ligt langs een fietspad dit geeft de gelegenheid om vanuit het huisje met de fiets of al wandelend de omgeving te ontdekken. In de buurt kun je kano's en fietsen huren voor een onvergetelijke tocht. Aan de rivier de Lot liggen middeleeuwse dorpjes die de moeite waard zijn om te bezoeken. Wekelijkse markten, kerkjes, pittoreske pleintjes, Châteaux Bonaguil, dorpjes als Albas, Saint-Cirq-Lapopie en Puy-l'Eveque waar de tijd stil lijkt te staan…

  • Borg € 150,00

€ 650

€ 650

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.