Le Manoir - gîte Malbec
Te boeken met Gites garantie
Reageert meestal binnen 3 uur.
Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een slaapkamer met drie eenpersoonsbedden en een extra wastafel, een afgescheiden toiletruimte en een badkamer met douche. Van op het terras van de gîte kijkt u uit over het zwembad.
In de keuken vindt u een vaatwasmachine, een vitrokeramische plaat met 4 bekkens en oven, een microgolfoven, een ijskast met vriesvak, een koffiezetapparaat, een waterkoker, een broodrooster, een grote en kleine pan, vier kookpotten, enkele ovenschotels en tal van klein keukenmateriaal.
Wie wil, kan gebruik maken van de gemeenschappelijke wasmachine. In uw bergruimte staat een droogrek, een strijkplank en een strijkijzer.
Op eenvoudig verzoek bezorgen wij u een babybedje en een kinderstoel.
- Lokaal contact
- Geschikt voor grote groepen
- Vaatwasser
- Strijkijzer
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Haardroger
- Oplaadpunt
Beschikbaarheid van 'Le Manoir - gîte Malbec'
Le Manoir is zeer rustig gelegen te midden van een prachtige natuur en gebouwd tegen een heuvel in de vallei van de Borrèze, een zijrivier van de Dordogne. Het domein vormt samen met vier buurhuizen het gehucht La Forge. Op slechts 5 km ten zuidoosten ligt Souillac, een gezellig marktplaatsje met een ruim aanbod van restaurants, winkels, banken en andere faciliteiten en beroemd om zijn abdijkerk met prachtige sculptuur.
Le Manoir ligt op amper 5 km afstand van de afslag 55 van de A20, de autosnelweg richting Spanje.
- Landelijk
- Heuvelachtig
- Bosrijk
- In/bij een dorp
Le Manoir - gîte Malbec heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:
Jeroen Brugge uit Gent
Opnieuw onze vakantie in september doorgebracht bij Jan en Marion in Le Manoir te Souillac. Wat een fijne ervaring. Mooie en verzorgde plek, comfortabele ruime gîte, sympathieke gastheer/vrouw die altijd voor je klaar staan en dat in een streek waar zoveel te beleven valt en waar de zon schijnt. Wat wil een mens nog meer. Wij zijn grote fan en keren heel graag nog eens terug!
Reactie van Jan en Marion Truyts - Michielssen
Dankjewel en steeds welkom!
Jan & Marion
De Dordognevallei is een van de mooiste en meest geliefde valleien van Frankrijk. De streek biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een mild klimaat, een overvloed aan cultuur en een uitstekende regionale keuken. Le Manoir vormt dan ook het iVoor wandelaars en fietsers zijn de heuvels rondom Le Manoir een uitdaging. Uw eigen fiets stalt u veilig en droog in onze schuur. Wie wil, huurt een fiets in Souillac.
Golft u, of wil u het gewoon eens proberen? Op amper 2 km afstand ligt een prachtige (maar volgens kenners moeilijke!) 18-holes golfbaan.
En een van dé klassiekers waar heel wat van onze gasten niet over uitgepraat geraken: een kanotochtje op de Dordogne. U kiest zelf afstand en duur.deale vertrekpunt voor een bezoek aan de vele indrukwekkend kastelen, musea, prehistorische grotten en middeleeuwse stadjes.
- Aan fietsroute
- Aan mountainbike route
- Pretpark in de buurt
- Vissen
Le Manoir is geschikt voor koppels en families die houden van de rust. Wij zien er dan ook op toe dat er in de ochtend en 's avonds rust en kalmte heerst op het domein alsook in en rond het zwembad.
- Schoonmaakkosten (verplicht) € 65,00
- Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,00
- Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,00