Jan en Marion Truyts - Michielssen

Reageert meestal binnen 3 uur.

Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en extra wastafel, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een afgescheiden toiletruimte en een badkamer met douche. Van op het terras van de gîte kijkt u uit over het zwembad.
In de keuken vindt u een vaatwasmachine, een gasvuur met 4 bekkens en oven, een microgolfoven, een koelkast met vriesvak, een koffiezetapparaat, een waterkoker, een broodrooster, een grote en kleine pan, vier kookpotten, enkele ovenschotels en tal van klein keukenmateriaal.
Wie wil, kan gebruik maken van de gemeenschappelijke wasmachine. In uw bergruimte staat een droogrek, een strijkplank en een strijkijzer.
Op eenvoudig verzoek bezorgen wij u een babybedje en een kinderstoel.

  • Oplaadpunt

Beschikbaarheid van 'Le Manoir - gîte Tannat'

Le Manoir is zeer rustig gelegen te midden van een prachtige natuur en gebouwd tegen een heuvel in de vallei van de Borrèze, een zijrivier van de Dordogne. Het domein vormt samen met vier buurhuizen het gehucht La Forge. Op slechts 5 km ten zuidoosten ligt Souillac, een gezellig marktplaatsje met een ruim aanbod van restaurants, winkels, banken en andere faciliteiten en beroemd om zijn abdijkerk met prachtige sculptuur.
Le Manoir ligt op amper 5 km afstand van de afslag 55 van de A20, de autosnelweg richting Spanje.

De Dordognevallei is een van de mooiste en meest geliefde valleien van Frankrijk. De streek biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een mild klimaat, een overvloed aan cultuur en een uitstekende regionale keuken. Le Manoir vormt dan ook het ideale vertrekpunt voor een bezoek aan de vele indrukwekkend kastelen, musea, prehistorische grotten en middeleeuwse stadjes.Voor wandelaars en fietsers zijn de heuvels rondom Le Manoir een uitdaging. Uw eigen fiets stalt u veilig en droog in onze schuur. Wie wil, huurt een fiets in Souillac. Wij beschikken over tal van wandel- en fietsbrochures, die helpen u zeker op weg.
Golft u, of wil u het gewoon eens proberen? Op amper 2 km afstand ligt een prachtige (maar volgens kenners moeilijke!) 18-holes golfbaan.
En een van dé klassiekers waar heel wat van onze gasten niet over uitgepraat geraken: een kanotochtje op de Dordogne. U kiest zelf afstand en duur.

Le Manoir is geschikt voor koppels en families die houden van de rust. Wij zien er dan ook op toe dat er in de ochtend en 's avonds rust en kalmte heerst op het domein alsook in en rond het zwembad.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 65,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,00

Le Manoir - gîte Tannat heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

  • Sara Verbeeren uit Mariakerke

    Een oord van rust en ontspanning in een zijvalleitje van de Dordogne. Ideale uitvalsbasis voor allerlei activiteiten, wandelen en fietsen in de natuur, kayakken, bezoek aan grotten, historische dorpen en steden,... Jan en Marion geven met plezier tips en verwennen je graag met een heerlijk diner. De ligging aan het zwembad met terras en zicht op de bossen zorgt voor een echt vakantiegevoel. De gite is gerieflijk, proper en ruim.

    Reactie van Jan en Marion Truyts - Michielssen

    Hartelijk dank en graag tot een volgende keer. Jan & Marion

  • Hein De Win uit Elingen

    Jan en Marion waren de perfecte gastheer en -vrouw voor onze vakantie.
    Wij verbleven in gîte Tannat. Voor ons perfect: heel ruim, alle voorzieningen aanwezig, heel mooi gerenoveerd. Aangenaam privé terras met tuinmeubilair en parasol, vlakbij het zwembad.
    Le Manoir is zeer rustig gelegen, maar toch maar op een paar minuten van Souillac (winkels, inkoopcentra).
    Veel activiteiten mogelijk in de buurt, met werkelijk voor ieder wat wils!
    Jan en Marion wijzen daarbij met veel plezier de weg en geven gerichte tips op maat!

€ 469

€ 469

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.