mr en mw Landman

Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne en de Lot en vlakbij Souillac. Als unicum heeft Le Prieuré een nog in originele staat verkerende kapel waar u zich kunt terug trekken om aangename muziek te beluisteren.
De volledig ingerichte Gîtes zijn gesitueerd aan de tuinzijde en bieden veel privacy. De Boerderij is het oudste gedeelte van Le Prieuré en heeft vanuit de privétuin een directe toegang de kapel. Het Atelier heeft een privé terras en uitzicht op de tuin en patio. Het Pavillon is een gezellige woning met een een privé terras gelegen in de schaduw van 2 vijgenbomen.

  • Alleen volwassenen

Beschikbaarheid van 'Le Prieuré Atelier gîte'

Le Prieuré is centraal gelegen in de Dordogne van waaruit u leuke uitstapjes kunt maken naar de beroemde stadjes Sarlat,Domme, Beynac en Rocamadour. Het stadje Souillac ligt op 2 km afstand. Het biedt volop keuze aan winkels,terrasjes, restaurants, musea en marktjes.
Na het ontdekken van prachtige omgeving kunt u genieten van Le Prieuré en zijn mooie binnenplaats, de grote romantische tuin met rozenperken, schaduw- en zonnehoekjes, een VERWARMD zwembad en vooral veel stilte en ruimte.

De Dordogne staat bekend om zijn goede keuken, uitstekende wijnen en gastvrije bevolking. Het is elke keer weer een verrassing een nieuw streekgerecht te proeven. De prijzen zijn zeer acceptabel.

In de nabije omgeving kunt u tennissen,golfen,paardrijden en kanoën.

Het voormalige kloostertje Le Prieuré heeft als unicum een nog in originele staat verkerende kapel waar u zich kunt terug trekken om aangename muziek te beluisteren.
l

beddengoed en/of handdoeken zijn eventueel te huur.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 80,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,25

Le Prieuré Atelier gîte heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 595

€ 595

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.