Anouk en René Kesseleer

Reageert meestal binnen 1 dag.

De inrichting van dit vakantiehuis straalt gezelligheid uit. Het bestaat uit een leefruimte die is onderverdeeld in een compleet ingerichte keuken (met gaskookplaat, combi-oven, vaatwasser en koelkast), een eetgedeelte, en een ruime zithoek rond de houtkachel. Boven het keukengedeelte bevindt zich een "split level" met een apart zithoekje waar ook de televisie (TV) staat. Het leefgedeelte komt uit op de hal van de achterdeur waar zich onder andere een wasmachine bevindt. Deze hal geeft tevens toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en één van de terrassen. Overigens de ene slaapkamer is uitgerust met een tweepersoonsbed (160 x 200) en de andere slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden (90 x 200). Beide slaapkamers hebben een kledingkast en een elektrische radiator, en op de badkamer vind u een ruime douche, het toilet twee wastafels en een elektrische handdoeken radiator.

(MS)

Beschikbaarheid van 'Sous le vieux Chêne'

Vakantiehuis Sous le vieux Chêne ligt op een heuvel, op anderhalve kilometer van het dorpje Thédirac. De ligging is rustig en vrij van verkeer. Ondanks de rustige ligging, zijn de eerste levensbehoeften relatief dichtbij. In het dorpje Thédirac is een bakker, en in Lavercantière kunt u terecht bij de "kruidenier". Beide op 3 km afstand. Het middeleeuwse stadje Gourdon ligt op 18 km rijden, en dit zal de plek zijn voor de "grote" boodschappen. Gourdon heeft naast een prachtig oud centrum ook alle voorzieningen met restaurants, terrassen en grote supermarkten. De grootste stad in de buurt is wijnstad Cahors die op een klein half uurtje rijden ligt.

Sous le vieux Chêne heeft de afgelopen 4 jaar 2 recensies gekregen met gemiddeld een:

    We hebben hier een geweldige tijd gehad. De gite is top: voorzien van alle moderne comfort en voelt toch authentiek Frans aan, en wat een rust en ruimte!
    Enorm genoten van de heerlijke warmte die de kachel ons gaf, en de lange wandelingen in de omgeving. Contact met eigenaren verliep soepel en vlot. Kortom, een aanrader!

    What a beautiful gite in peaceful surroundings with lots of wildlife. An excellent location too for the Lot and Dordogne. Clean, characterful and the big log burner is wonderful (ensure you are comfortable working one if staying in the cooler months). Thank you for an amazing stay.

  • Valcke uit Brugge

    Begin september hebben we dit prachtige vakantiehuis gehuurd.
    Het is een goede uitvalsbasis om de Lot en de Dordogne te ontdekken.
    De heerlijke rust heeft ons deugd gedaan.
    Tien dagen waren eigenlijk te kort, bijgevolg komen we zeker nog eens langs.
    Riet en Luc

Dit is uiteraard de regio van de Cahors wijnen, de geitenkaas en natuurlijk de foie gras. In dit gebied van Frankrijk houdt men van eten in het algemeen en is het onder andere daarom vergeven van de restaurants waar zeer zeker de Cahors wijnen op de kaarten staan.

Er is in de directe omgeving van het vakantiehuis van alles te doen, en omdat de gite nagenoeg op de grens ligt van de Lot en Dordogne, kunt u van beide departementen profiteren. Op de rivieren de Dordogne en de Lot kunt u kanoën, u kunt op verschillende locaties paardrijden, er kan worden gezwommen in het plan d'eau van Catus en het buiten zwembad van Lavercantière. U kunt hier prachtig wandelen en voor fietsers en mountainbikers is het hier een waar paradijs. U dient er wel rekening mee te houden dat er in de Lot geen meter vlak is! Er zijn vele beroemde stadjes, dorpjes en marktjes te bezoeken in zowel de Lot als Dordogne (Rocamadour, Castelnaud, Sarlat, Domme, La Roque-Gageac etc.). De grotten van Padirac liggen binnen handbereik en voor wie van wijncultuur houdt kan zijn/haar hart ophalen in het gebied van de Cahorswijnen. Er zijn talrijke wijngaarden waar u de locale wijnen kunt proeven en inslaan.

Linnengoed

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 65,00

€ 420

€ 420

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.