Sous l'Acacia

Bekijk album (14)

Beschikbaarheid van 'Sous l'Acacia'

Ans van Doeveren heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 aug 2022

Sous l'Acacia heeft 11 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,8

We hebben zeven heerlijke dagen gehad in Sous L'Acacia in Touzac. Na een vriendelijke ontvangst door Ans en de uitleg van het huis konden we gaan genieten van ons verblijf. We hebben Ans en Luc leren kennen als fantastische gastvrije en vriendelijke eigenaren die je je privacy gunnen waar nodig, maar als je dat wilt je voorzien van allerlei tips en informatie over de omgeving. Het romantische huisje is van alle gemakken voorzien. Op het terras voor het huis en in de tuin kun je heerlijk zitten en ontspannen. We hebben uitstekend geslapen op de lekkere bedden. Het is er heerlijk rustig en de omgeving is mooi! 's Ochtends kun je in het dorp Touzac bij de rijdende bakker een lekker vers broodje halen! Het mooie grote zwembad was werkelijk geweldig. Kortom: we hebben enorm genoten en we komen graag nog een keer terug.

Gerrit Dieleman

Fijne week gehad in de Gîte bij Ans en Luuk van Doeveren. Hartelijke gastvrouw. Heerlijk groot zwembad. Klein maar fijn huisje met prima bed en ruimschoots voorzien van alles wat nodig is voor een plezierig verblijf (o.a. een oven). Grote tuin met uitzicht over de omgeving. Goed uitgangspunt voor uitstapjes/wandelingen in de prachtige omgeving! Kortom: hier kun je gerust boeken!

Hartelijk ontvangst, leuke tips voor restaurants, gite was zeer schoon! Veel mooie wandelingen gemaakt in de omgeving mede n.a.v de tips van Ans. Heel lief geholpen toen we met een pechgeval kampten! Een overheerlijk bord pasta na enerverende dag:) Bedankt!

Een laat geboekte vakantie, door Corona, was een topper. Het kleine, gezellige huisje, met grote tuin en aangenaam zwembad was voor ons perfect. Een mooie streek zeker als je de drukte niet opzoekt. Zeer aangename fiets omgeving voor de sportieve fietser. Door de goede ontvangst met alles erop en eraan voel je je direct thuis. Een dikke aanrader.
An, Kurt, Warre en Fré

Bezocht in september 2019

Kan mij slechts aansluiten bij alle vorige recensies! Hartelijke ontvangst met welkomstborrel. Zeer behulpzame en zorgzame gastvrouw, zonder daarbij opdringerig over te komen en dat is ook een kunst. Naast de een overvolle map met informatie nog vele tips van Ans mogen ontvangen. Heerlijke omgeving om tot rust te komen. Kan deze gite van harte aanbevelen. Prijs-kwaliteitsverhouding is super!