Anouk Augustin

Reageert meestal binnen 2 dagen.

Nieuw: Wij bieden een 11kw laadpaal voor de meeste elektrische auto's. Wij bieden in voorkomende gevallen last minute kortingen.
Hier kun je heerlijk relaxen!
Vakantiehuis 'La Garçonniere' ligt in het Toscane van Frankrijk, in het departement Lot in een natuurgebied in een privévallei met eikenbossen, eeuwenoude weggetjes, zonnebloemen en lavendel.
Dit torenhuis heeft twee ruime terrassen, en een overdekt terras met prachtig uitzicht. Het biedt een ruime living met open haard en open keuken. In de ruim driehonderd jaar oude toren bevinden zich de slaapkamers, de eerste in het oude gewelf van de toren. De tweede slaapkamer met schitterend oude spanten tot in het puntje van de toren, is via een trap buitenom naar het balkon bereikbaar. De badkamer bevindt zich op de begane grond.

Vakantiehuis 'La Garçonniere' is zeer compleet en luxueus. Er is een was- en afwasmachine, flatscreen TV met alle Nederlandse zenders, WIFI, elektrische verwarming, open haard, vaste BBQ, voldoende tuinmeubilair, haardroger, enzovoorts.

Het zwembad ligt op 75m van het huis, het heeft ruime terrassen en een poolhouse.

  • Oplaadpunt

Beschikbaarheid van 'La Garconniere'

Het departement de Lot heeft een lange geschiedenis, getuige heel oude vestingstadjes, bastides en kastelen. Het landschap heeft veel weg van het Italiaanse Toscane, maar bosrijker, met name onze eigen vallei en directe omgeving. Er lopen wandel- en fietspaden in alle richtingen. De kleinere plaatsen rondom zijn Montcuq, Montaigu de Quercy, Lauzerte en Tournon. De grotere plaatsen op ongeveer 30-40 minuten zijn Cahors, Montauban, Agen en Villeneuve sur Lot.

La Garconniere heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Superweek gehad met het hele gezin op het uitgestrekte landgoed van Kees en Trix in vakantiehuis La Gaconniere. De oude pigeonnier is evenals de rest van de opstallen geheel in Franse plattelandsstijl verbouwd tot een knus huis met meerdere terrassen en zitjes, waarbij alles piekfijn op orde is. Het is een zeer aangename plek midden in 'de pays' waar je in alle opzichten tot rust komt. Wij kregen ook nog de beschikking over de koele en ruime master bedroom in het hoofdgebouw. Een mooi voorbeeld van optimale (en vooral niet-opdringerige) gastvrijheid. Een bijzondere prestatie dat dit kleine paradijs in 30 jaar tijd van één vervallen boerderij is omgetoverd tot iets heel moois. Het is ook een heel geestige plek vanwege de prachtige 9 holes privé golfbaan waar wij dagelijks onze rondjes liepen en vanwege de hobby van de eigenaar die verderop een eigen airstrip heeft voor zijn privévliegtuig! Ook voor niet-golfers en niet-vliegers is een aanrader. Er is veel te doen in de omgeving en 's middags is het heerlijk ontspannen bij het zwembad met een borrel en goed gezelschap! Een 10 omdat ik werkelijk niets kon bedenken waarom een 9 voldoende zou zijn. Veel gasten komen jaarlijks terug en dat zegt genoeg!

    Reactie van Anouk Augustin

    Maarten, Dank voor je reactie, daar doen we het voor nietwaar!

  • Michael Berg uit Heerlen

    Wat een fantastische locatie, wat een rust, wat een buitengewoon fraai afgewerkt huisje (we zaten in la garçonnière), wat een heerlijk zwembad en ook nog een privé golfbaan! Kortom: 2 weken puur genieten. Ook van de gastvrijheid van de eigenaren. Een aanrader! En een vette tien!

  • Friederike uit Rijswijk

    Vier weken hebben mijn man en ik vakantie mogen vieren in dit sfeervolle huis in het bos. Van het begin af aan voelden wij ons hier thuis. De bosrijke omgeving met een weids uitzicht vanuit het huis en de terrassen geeft veel rust en heerlijke schaduwplekken. Er blijven voldoende zonnige stukken over! De video die de gastheer op de website heeft geplaatst geeft precies de sfeer en luxe weer. De gastheer en -vrouw met de stafleden zorgen ervoor dat het verblijf optimaal blijft, we voelden ons heel welkom. Ieder seizoen heeft een eigen sfeer; wij hebben de hele maand juni mogen ervaren. Zie mijn collage met impressie van het huis en rondom.
    Er nog een keer in dit huis vakantie te vieren lijkt mij een fijn vooruitzicht.

Vakantiehuis 'La Garçonniere' bevindt zich in het gebied van de Cahors-wijnen. Er zijn overal restaurants met gezellige terrasjes, zowel op de marktpleinen als in het buitengebied.
Daarom hebben wij voor ons wat meer bourgondisch ingestelde gasten een uitgebreide restaurantlijst klaarliggen.

Vakantiehuis 'La Garconniere' ligt in een glooiend landschap. U kunt er schitterende tochten maken, waarbij u grotten kunt bezoeken, kunt gaan paardrijden, wandelen, fietsen, kanovaren, zweefvliegen, parachutespringen, golfen, zelfs op ons eigen terrein, tennissen, het is te veel om op te noemen.
Er zijn in deze regio veel monumenten uit vroeger tijden; u heeft weken nodig om alles te bezoeken. Er zijn veel wekelijkse markten, waarvan die van Montcuq de bekendste is. Bovendien veel rommelmarkten en brocantes, jazz-avonden en wijnfeesten.

  • Aan de golfbaan

U hebt hier gratis wifi.

Hoewel de prijzen in voor en naseizoen al heel scherp zijn, bieden wij de volgende last minute regeling:
Bij boeking
4 weken voor vertrek 10% korting
3 weken voor vertrek 20% korting
2 weken voor vertrek 25% korting
1 week voor vertrek 30% korting
U wordt geacht het huis schoon achter te laten. Indien gewenst is eindschoonmaak tegen betaling mogelijk.

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 50,00

Last-minute prijs van € 700 voor€ 650

€ 650

€ 650