Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Le Moulinet

Bekijk album (21)
/
 

Beschikbaarheid van 'Le Moulinet'

Kate Nuth heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 jun 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Le Moulinet heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Bezocht in augustus 2021

Prettig huisje met een mooie buitenruimte. Riviertje naast het huisje is voor kinderen erg leuk om in te spelen of voor een frisse duik. Gastvrouw Kate is erg aardig! Het huisje ligt in een erg mooie omgeving maar bakker, winkel of restaurantje zijn wel op afstand.

9
Bezocht in augustus 2020

we hebben ontzettend genoten op deze idyllische plek. Regelmatig in het riviertje gezeten en daar naast vele vlinders en wat vis ook een otter/nerts gezien! We hadden warm contact met Kate en haar dochters. Ze gaven ons geweldige tips voor dagtochtjes en ze nodigden ons uit voor de plaatselijke pizza avond (gezellig!). Er stond een lekkere fles wijn klaar bij aankomst. Het huisje is niet bijzonder luxe, maar voor ons bracht dat juist ook wel charme mee. Het had alles wat we nodig hadden.

10
Bezocht in juli 2020

We hebben een heel fijn verblijf gehad in Le Moulinet: de gite is praktisch ingericht en via de trap naast het terras daal je af naar het riviertje. Onze kinderen van 4 en 6 hebben er veel in gespeeld! Het gratis openlucht zwembad op wandelafstand was zálig. Je kan vlakbij wandelen, en er zijn veel interessante bezienswaardigheden te bezoeken in de buurt (met de auto). En voor al onze vragen konden we steeds terecht bij Kate, zij is een fantastische 'gastvrouw'!

10
Bezocht in augustus 2018

Perfect location in a wonderful area for us and our 2 kids. Kate is a lovely host who helps for any kinds of needs. Beside her her animals (1 dog and 2 cats) love to attract your and especially your childrens attention - Best babysitters we ever had! The gite is very comfortable for bad and hot weather. The small river under the windows is a guarantee for sweet dreams :-).

10

Hier geweest? Schrijf een recensie