Vakantiehuis in Frankrijk
Beschikbaarheid van 'L'olivier sauvage'
Tinne heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 mei 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
L'olivier sauvage heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Leanne Grisnich uit Lisserbroek,
Heerlijke week gehad in Entrecasteaux!
Mooie omgeving en genoeg dingen om te doen.
De verhuurders zijn zeer vriendelijke mensen die graag voor je klaar staan. Zo had één van ons bijvoorbeeld hulp nodig bij een gekneusde pols, dit was allemaal niet te veel gevraagd.
Ook is het huis zeer comfortabel en schoon. Van alle gemakken voorzien en iedere kamer een eigen badkamer, wat ook erg fijn is.
Het enige nadeel is dat de WiFi erg zwak is in de slaapkamers, maar deze doet het in de woonkamer of buiten wel prima,
Wij raden deze woning aan voor een fijne zorgeloze vakantie!
Karien Van Daal uit Pelt,
Net terug van een weldoende reis naar Entrecasteaux ! Zeker voor herhaling vatbaar! We werden hartelijk onthaald door Wim en Tinne, de Vlaamse eigenaars! Het huisje voldoet aan alle normen en is piekfijn in orde! Het is ook voorzien van alle faciliteiten. Met de vier slaapkamers, die ieder een eigen badkamer hebben, kan je er zeker met 2 gezinnen verblijven.Op het gezellige terras bij het huisje kan je van de rust genieten met een lekker glaasje wijn. Op 10 minuutjes wandelen ligt het pittoreske dorpje Entrecasteaux met enkele restaurantjes en gezellige terrasjes met uitzicht op het kasteel. Iedere morgen kan je verse broodjes halen bij de bakker. Ook zeker de moeite om de streek te verkennen met je E-bike of mooie wandelingen te maken. Hiervoor kregen we van de eigenaars uitgebreide info. Kortom, wij hebben genoten van deze prachtige reis met een uitstekende locatie! Doe zo voort, Tinne en Wim!
Tanja uit Berkel en Rodenrijs,
Twee heerlijke weken gehad in dit prachtige ruime vakantie huis. Alles was perfect in orde, keurig onderhouden en het huis was echt brandschoon! De bedden zijn prima en omdat het huis heel ruim is en iedere kamer een eigen badkamer heeft zou je hier gemakkelijk met twee gezinnen kunnen verblijven.
Het huis is van werkelijk alle gemakken voorzien (airco, zeer uitgeruste keuken, tuinmeubulair, wasmachine, droger etc), de kinderen hebben genoten van het opbouwzwembad, wat zeker niet onder doet voor een "echt" zwembad. In de omgeving is meer dan genoeg te beleven, een auto is wel noodzakelijk omdat alles op enige afstand van de woning gelegen is. Enige gemis is "natuurlijke schaduw" in de grote tuin, wat het zeker op de hete dagen nog aangenamer zou maken.
Dit huis is een absoluut een aanrader!
Sofie Vernis uit Vilvoorde,
Heerlijke vakantie gehad..veel te snel voorbij.. een prachtige streek waar ik mijn hart verloren heb. Aan allen die overwegen deze kanten uit te komen: dit vakantieverblijf is een aanrader! Bedankt Tinne voor het gastvrij verblijf in jullie mooi huis!
Familie Decelle uit Herentals,
Net terug van 14 dagen in de Provence Verte, vele mooie uitstappen gedaan, gegeten op topadresjes, vele mooie wandelingen, dit alles met de info van Tinne en Wim. L' Olivier sauvage is een mooi vakantiehuis in Frankrijk met alle comfort en netheid van een Belgische woning. We kunnen niet bedenken wat niet aanwezig was. Wij hebben door dit alles een echte topvakantie gehad!
Groetjes Ils, Lore, Cedric en Stefan.