Vakantiehuis in Frankrijk

Le Petit Paradis
Beschikbaarheid van 'Le Petit Paradis'
Eduard & Dorien Hoogenboom heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 07 feb 2021
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Le Petit Paradis heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Mariëlle Bergman uit Tilburg,
Prachtig huis in een hele mooie omgeving. Ruim van opzet. Echt alles is aanwezig in het huis om je verblijf te veraangenamen. Goed contact met verhuurder en Franse caretakers. Voor herhaling vatbaar. Wij hebben echt genoten van onze vakantie in le petit paradis.
Familie Berns uit Den Haag,
Heerlijk sfeervol Provençaals huis met geweldige tuin en mooi zwembad. Het huis is van alle gemakken voorzien. Wij waren maar met een klein gezelschap maar het huis is ook geschikt voor meerdere stellen of bijvoorbeeld 2 gezinnen.
Het huis ligt aan een doorgaande weg maar daar hebben wij niets van gemerkt. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein achter het elektrische hek. De bakker en meerdere supermarkten liggen op een paar minuten rijden van het huis.
De gezellige eetkeuken nodigt uit om met elkaar te borrelen en te koken. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Op de begane grond was de badkamer duidelijk net vernieuwd. Boven was een keurige tweede badkamer. De bedden sliepen heerlijk. Wat een verschil met de bedden die we in veel andere huizen aantroffen.
De vriendelijke eigenaren hadden ervoor gezorgd dat het zwembad al verwarmd was, zodat we direct een duik konden nemen. De grote tuin is prachtig. De olijfbomen zorgen voor een mediterraan sfeertje. Door de vrije ligging en vele terrassen rondom het huis kan je altijd wel ergens in de zon of juist schaduw zitten. Kinderen kunnen zich prima vermaken op de trampoline en schommels.
Wij kunnen dit huis aan iedereen aanraden en komen zeker nog een keer terug.