Vakantiehuis in Frankrijk
Beschikbaarheid van 'Villa du Moulin'
Nelleke heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 31 mei 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Villa du Moulin heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Gerard Lagerwey uit Bodegraven,
Een prachtige, zeer verzorgde villa. Zeer uitgebreide inventaris. Een heerlijk zwembad en meerdere mogelijkheden om buiten te zitten. Veel privacy. Uitstekend verzorgd domein met een gevarieerde beplanting. Kortom: zeker aan te raden.
Sanne Jocelyn Hageman uit Drachten,

Ultiem genoten op deze prachtige plek! Wat een fantastische dagen hebben we achter de rug!
Het huis is van alle gemakken voorzien en ziet er daarnaast warm, prachtig en echt verzorgd uit! De tuin ligt perfect en genoten van het mooie zwembad en uitzicht! De omgeving Is adembenemend mooi en genoten van de wijn uit de wijnhuizen. Kortom: We komen heel graag terug!
Reactie van Nelleke
Heel erg fijn dat u van Villa du Moulin genoren heefd. We zien u heel graag weerterug!
Inez van der Meijden uit Nigtevecht,
In mei hebben wij in dit prachtige vakantiehuis verbleven. We werden vriendelijk ontvangen door de beheerders en er stond een heerlijke fles wijn in de koelkast.
Het verblijf in het huis was heerlijk en het huis is van alle gemakken voorzien. De rustige ligging aan de rand van het park, en het feit dat je niet op de (daken) van andere huizen uitkijkt maakt dat je gelijk bij aankomst ultieme privacy ervaart! Met name het weidse uitzicht is spectaculair te noemen! .
De temperatuur was nog niet zo hoog, maar dankzij het verwarmbare zwembad hebben de kinderen heerlijk kunnen genieten. Daarnaast had de tuin op elk moment van de dag wel een zonnig plekje waar we konden zitten. Het grote overdekte terras zorgt voor voldoende schaduw wanneer het te warm is.
Het huis is leuk ingericht en er waren diverse faciliteiten voor onze kinderen. Handig ook om de volgende keer geen buggy mee te hoeven nemen, want die stond er namelijk al.
In de omgeving is ook van alles te doen en het nabijgelegen Isle-sur-la Sorque is erg leuk, met sfeervolle Franse marktjes en goede restaurants.
Kortom een heerlijke vakantievilla waar we graag nog eens terugkomen met ons gezin. Zelfs opa en oma kunnen we meevragen voor hen is op de begane grond een heerlijke slaapkamer met eigen badkamer aanwezig!
Fam. Van der Meijden