Vakantiehuis in Frankrijk
Beschikbaarheid van 'Mas Lou Mistrou'
Let op! Sarah Maes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 11 jul 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Mas Lou Mistrou heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Guy en Katleen uit Schilde ,
Prachtig verbouwd huis en ligging in mooie streek. Aangenaam om te verblijven zowel binnen als buiten. Goede ondersteuning en communicatie met eigenaars en plaatselijke contactpersoon. Uitstekende uitvalsbasis voor wandel en culturele trips. En het zwembad is top.
Gerrit en Mariska uit Ermelo,

De villa is prachtig verbouwd en heel comfortabel. Fijne bedden, goede douche, complete keuken en een heel fijn zwembad. De ligging is werkelijk subliem. Het stadje ligt vlakbij, maar een paar minuten lopen. Hier koop je je verse stokbrood, strijk je neer op een terrasje bij een van de drie restaurants, koop je op zondag verse pizza en er staat een ijskraam met heel lekker ijs. En toch ligt de villa ook midden in de natuur, met uitzichten die je versteld doen staan. De mooiste zonsondergangen zie je vanaf je terras of vanuit de keuken. Wij zijn verliefd geworden op het huis en op de plek. Wij kunnen niet wachten om terug te gaan. De ontvangst door Anne was heel plezierig en het tussentijdse contact met haar en met de eigenaren verliep ook erg prettig.
Anna uit Bavel,
Een prachtig ruim huis. Zeer sfeervol en ook heel praktisch. Het huis heeft heel mooi uitzicht en ligt op enkele minuten van het kleine idyllisch dorp Villedieu, waar we in de ochtend vers brood haalden. In de omgeving veel wijngaarden. Meerdere mooie wandelingen gemaakt in de nabije omgeving. Niet te vergeten het heerlijke ruime zwembad. Het contact met de eigenaar was heel prettig. We hebben een super week gehad en graag eens terug!
Peter&Griet uit Oost-Vlaanderen België,
Wat een pareltje! Uniek in al zijn op- en uitzichten :-) Het huis is met zo veel stijl, kwaliteit en liefde tot stand gekomen en dat zie je en voel je aan alles. Alles is nieuw en perfect netjes onderhouden. De locatie en oriëntatie van de woning zijn perfect. Idyllisch (wandelafstand van het dorpje), rustig met innemende vergezichten en prachtige zonsondergangen. Op slechts 10min rijden, sta je in de volgende stad waar je een wekelijks marktje kan meepikken of de grotere winkels/supermarkten kan vinden voor de boodschappen. Het is heerlijk vertoeven in en rond het huis met het zwembad en zijn (zonne)terrassen. Wij hebben genoten aan 200% en keren sowieso nog terug. Last but not least: we kregen een fijn en warm ontvangst van Anneke bij aankomst (steeds bereikbaar voor klein en grote vragen) en de eigenaars, Sarah & Koen, zijn al een even grote parel als hun woning zelf (super lieve mensen die jouw verblijf een persoonlijke en warme toets geven) X
Tessa uit NL,
We hebben een heerlijke week gehad in dit prachtige huis! Zowel binnen als buiten is alles met liefde en kwaliteit ingericht. Een volledig en zeer compleet ingerichte keuken, ruime kamers, heerlijk grote bedden en fijne badkamers. En buiten een mooie tuin, meerdere terrassen en een top zwembad. Tel daar het weergaloze uitzicht, de prachtige zonsondergangen en het dorpje Villedieu op 2 minuten lopen bij op.
We werden zeer warm ontvangen.
Wij kunnen niet wachten om terug te gaan.